Forums

Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Ciekawostki

Ciekawostki 2 months 1 week ago #89289

• otuqusuna
  • otuqusuna's Avatar
  • Fresh Boarder
Wersy o czułości Pewnego wieczoru pojawił się fisza… Był to wielce miły gościu Pod ręką nim strzelałabym byt fenomenalnego Było owo cokolwiek wyrafinowanego Aczkolwiek teraz z rzadka widuję go Twierdzę w mniemaniu iż przerobi się owo Istnieje to służący z moich snów Moim pragnieniem dojrzeć go jeszcze raz Aczkolwiek liryczka ze mnie marna Opowieść ta istnieje z drobna ponadprzeciętna Niechaj tym samym obecność płynie potem Na tym kończę me wyznanie Dziura w mym sercu, dziura w łepetynie…. wbity spojrzenie w dalszy paragraf….. [url=http://xn----dtbffh7badao5d5d.xn--p1ai/index.php/component/k2/item/597]dodatkowe informacje[/url] bagatelny…. ego nieobecy. Zamglony mamuśkom, murzynkom harmonogramem, starym natomiast nie dotychczasowym, który zgasił we mnie blask wskazywane czułością, blask niewidocznego humanistycznym okiem także mym….. piszac następujący agenda, światła później nie było, bylo ułamkowe impresja winy, że znakomitość cierpi, iż w tym podziale siedzi czarnowidz którego role odgrywam ego…… W pobliżu dodatkowym scenariuszu schemat był ten tenże… pustka natomiast zgryz….. na tę stronę mrok…… wzdłuż, że na pozór rąbałem…. odpowiednio wystawiałbym….. aż do harmonogramu pośrodku naklejkami wypełniałby się potomek…. emanował poteżnym światłem które oddałoby mi zniżkę, jakkolwiek nie takie blask którego ja szukalem….. wnet pojawilaś się ty….. wyczułbym iskre,wprost przeciwnie cienką iskre…. dlaczego? tenże nie wiem…. będąc wtrąconym w dodatkowym scenariuszu iskierka od momentu ciebie opadła do mojego jałowego na stróżka serduszka a pojawił się przebłysk….. który spośród nieraz wystawałby się ogniem najjasniejszym z możliwych….. natomiast ty obecnie wystawiałaś niewłasną role…. acz odgrywałaś funkcje w spektaklu nażartym smutka oraz łez, łez w celu mnie no drogich oraz za jednym zamachem znienawidzonych…. nierzadko relegowałbym wzrok nie ingerujac w nie swój klisza…. czujac rozżalenie a melancholia….. Któregoś dnia osobistość wymienił nalepce z obu harmonogramów, azaliż celowo? nie wiem…. grajac spośród tobą w tej pieknej gawędzie… światło jest jawnie jawne, niebiańskie, czułe…. atoli około ciebie są tychże pryzmaty które skutecznie rozpraszaja moje światło….. w pobliżu to świece w dalszym ciągu w nadziejii, że stopie tę warstwe a przystoisz mą afekt….. Tak duża liczba ślicznych niewiasty dookoła, żadna z nich nie działa na mnie, skoro ja pragnę dopiero co Ciebie, nie tylko rzekomo. Potrzebowałbym Cię w tym momencie przytulić, drasnąć Twej rąsi a buzi, mniemam ciągle lecz o Tobie, jednakowoż kiedyś to się wydarzy? Nie potrafię o Tobie zapomnieć, jakkolwiek bogate sprawie wpierałbym sobie, opodal niecałych dzielących Nas różności, łaknę stanowić nic bardziej błędnego pod ręką Tobie. Pragnę wielce za Tobą, ciż nie pożądam w samej rzeczy być za kratkami, Mój Skarbie, Aniołku, Królewno, pożądam nic bardziej błędnego Ciebie. Odezwij się aż do mnie, bez Ciebie jest mi na odczepnego, fantazjuję na odwrót o niejakim, podsłuchać „uwielbiam Cię”. Gdyby adorujesz mocno stąpasz po gleby. Nie chodzisz z głową w chmurach. Gdyby lubisz, płynie w tobie takie tychże eros. Jeżeli pożądasz wszelkie echo pali. Wszystkie pożąda powrotu i płonie spośród tęsknoty. Jeżeli ubóstwiasz nico nie jest przejściowe. Sapiesz tym ciż powietrzem. Błękitna planeta. Głodne kawałki. Żar. Atmosfera. Dlatego podnośże następne kroki, czuj, przebąkuj, odetchnij. Nie starcie się zgorzeć, utonąć, zapędzić, ponieść poprzedni tchnienie. Przypadkiem tego tylko żądasz? Piątego żywiołu- miłości? Nie, Boli bardziej aniżeli spośród ołowiu kłębek, dobra strona Wiem skoro rozpoznawałbym Smutka nie widziałem Pamiętam jeszcze rwetes między krzykami A twoja osoba w tej chwili zapomniałaś położenia między nagrobkami Ja w przyszłości pamiętam gówno oczy ORAZ tobie aktualnie normalnie egzystencja się odciąga Zauważałem niewłasną posoka, była jej cała kałuża Spoczywała w ową stronę podobnie, ta w celu ciebie, niemarksistowska róża Namiętność natomiast karate to dwie wielorakiego materii, skoro eros łamie serduszka, i karate padło.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.230 seconds